Vypsaná fixa / Olomouc / Palouček před Sklubem

Vypsaná fixa / Olomouc / Palouček před Sklubem

Adresa:

Olomouc, Tř. 17 listopadu 43

Termín: 10.7.2020
Vstupné:

380 Kč

10červenec pátek 19:00

Žánr: koncertyAlternative rock Pop punk letní koncert

Umělci: Vypsaná Fixa


Podzimní vyprodaný koncert v Sklubu jsme si užili na jedničku s hvězdičkou, pro letní koncerty proto byla Vypsaná fiXa jasnou volbou. S klukama se proto za velkého jásotu potkáme znovu před eSkem 10.7. Momentálně mají za sebou úspěšné turné na oslavu čtvrtstoletí společnýho fungování a taky několik online koncertů ze série “sobotní/ nedělní chvilka v živé dimenzii”, kterými těšili své fanoušky v době karantény. Je čas jim tu energii vrátit zpět a kdy jindy k tomu dostanete lepší příležitost, než právě na koncertě pod širou oblohou. Pojďme klukům ukázat, jak moc u nás v Olomouci Fixu milujem! Nad nákupem vstupenek ale dlouho nepřemýšlejte, kapacita bude omezená, tak ať vám neproklouznou mezi prsty!

Otevření: 18:00 / Začátek programu přibližně: 20:00

Vypsaná fiXa je oblíbená česká hudební skupina hrající pop punk. Kapela vzešla v roce 1994 v Pardubicích z rozpadající se skupiny K.R.K. Její tvorba je proslulá zajímavými básnickými – často surrealistickými texty, jejichž...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vypsaná fixa / Olomouc...

Restaurace ARIGONEOlomouc (560 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (964 metrů)

Theatre HotelOlomouc (1 829 metrů)