Duo Jamaha

Duo Jamaha

Adresa:

Prostějov, Komenského 4142/6

Termín: 14.4.2021 v 18:00 hod. (středa)

14duben středa 18:00

Žánr: koncertypoplidovékoncerty

Umělci: Duo Jamaha


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura AKAKA s.r.o., nás informoval o přeložení akce Duo Jamaha plánované na 2.4.2020, následně 7.10.2020 v Prostějově. Nový termín je stanoven na 14.4.2021 18:00. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Populární hudební seskupení Duo Jamaha (Alfons & Marián Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů.

Duo Jamaha má na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů.  V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marián a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem „JEDINÁ“. Duo Jamaha tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem!

Duo Jamaha (Alfons&Marian) pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci. Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Prostějov Akce v obci Prostějov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Duo Jamaha

Theresian Hotel & SpaOlomouc (16.6 km)

Restaurace ARIGONEOlomouc (17.2 km)

Theatre HotelOlomouc (18.2 km)