Cestovatelský festival zrakově postižených

Cestovatelský festival zrakově postižených

Adresa:

Olomouc, Třída 1. máje 3

Termín: 5.10.2019

5říjen sobota 10:00

Žánr: festivalycestování


Přijměte pozvání na první ročník Cestovatelského festivalu pořádaného
Aktivklubem SONS ČR. Jeho hlavním partnerem a sponzorem se stala firma SYMBIO Access devices s.r.o. Festival se uskuteční dne 5. 10. 2019 od 10:00 do 18:00 v Domě armády v Olomouci.

Za laskavé podpory sponzorů, mecenášů a přátel nejen z řad kolegů z naší organizace SONS se daří festival naplánovat a uspořádat na opravdu vysoké úrovni. O tom svědčí i účast renomovaných cestovatelů, kterým je například Karel Wolf - ředitel festivalu Kolem světa. Karel Wolf se sice vymyká dramaturgii festivalu, jelikož sám není zrakově hendikepovaný, ale jeho účast je třešničkou na dortu a dárkem pro členy Aktivklubu. Neméně důležitá jména jsou pak např. Jan Říha, Zuzana Habáňová a Kateřina Kavalírová.

Na festivalu se pak můžete také těšit na kompletní servis stravování z Olomoucké firmy Vega menu a v neposlední řadě taky na kávu ze všech koutů světa. O tu se postará pražírna kávy z Otrokovic Fiery bean. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cestovatelský festival...

Restaurace ARIGONEOlomouc (426 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (966 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.1 km)