Kurz tvorby webových stránek

Kurz tvorby webových stránek

Adresa:

Olomouc, Koželužská 31

Termín: 7.9.2019
Vstupné:

1400

7září sobota 09:00

Žánr: ostatní akcekurz design


Objev za jeden den tajemství tvorby webů a wordpressu. Projedeme si celý proces tvoření. Z kurzu budete připraveni si nějaký ten svůj web vyrobit! Také ale budete schopni dát do kupy zadání a věcně o svém webu přemýšlet. Naučím tě, jak si od základu vytvořit stránky svépomocí. Napíšeš si příspěvek, vytvoříš stránky, založíš blog, portfolio nebo stvoříš zbrusu novou firemní prezentaci. Dozvíš se, jak web designovat a jak rozpoznat své návštěvníky a jejich potřeby.

Povím ti, jak o webech přemýšlím já a co dělám ještě před tím, než to vše začnu ťukat do počítače. Dám ti tipy na šablony, pluginy a nástroje, díky kterým si práci ulehčíš. Také jsem pro všechny účastníky vytvořil příručku, kterou si odnesete, abyste se nemohli vymlouvat, že jste hned všechno nezapoměli! Kurz absolvovala i moje babička, tak to věřím zvládneš i ty ;)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kurz tvorby webových...

Restaurace ARIGONEOlomouc (426 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (977 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.3 km)