Svatomartinské prohlídky na hradě Šternberk

Svatomartinské prohlídky na hradě Šternberk

Adresa:

Šternberk, Horní náměstí 6

Termín: 11.11.2018
Vstupné:

plné 200 Kč, snížené 140 Kč

11listopad neděle 10:00

Žánr: ostatní akcesv. Martin historie netradiční prohlídky gastronomie akce v přírodě


Na hradě Šternberk se na rozdíl od většiny památek bude provázet i v měsíci listopadu. U příležitosti oslav svátku Svatého Martina připravujeme „Svatomartinské prohlídky“. Prohlídky se uskuteční v neděli 11. listopadu 2018 od 10 do 16 hodin. Hradem Šternberk budou provázet průvodci oblečeni v historických kostýmech. Jejich výklad bude zaměřen nejen na historii hradu, ale především na legendu o Svatém Martinovi. Stranou nezůstanou ani svatí, se kterými se můžeme setkat v adventním čase – sv. Barbora, sv. Lucie, sv. Mikuláš a další. Prohlídky budou zakončené v rekonstruované hradní kuchyni, kde budou připravené ochutnávky martinských specialit. V rámci vstupného bude připravená ochutnávka svatomartinského vína a drobného občerstvení.

Další svatomartinské pochoutky bude možné v Liechtensteinské kuchyni zakoupit. O jejich přípravu se postará mistr kuchař Pavel Duda.

Netradiční Svatomartinské prohlídky se na hradě Šternberk uskuteční v neděli 11. 11. 2018 od 10 do hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vstupné:

Plné – 200 Kč
Snížené – 140 Kč
Rodinné – 540 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatomartinské...

Hotel M Šternberk (506 metrů)

Hotel Hanácký Dvůr Olomouc (13.4 km)