Fashion days - Galerie Šantovka Olomouc

Adresa:

Olomouc, Polská 1

Termín: 19.10.2018 21.10.2018
Vstupné:

zdarma

19říj - 21říj celý den

Žánr: ostatní akcemóda zdarma


Pro všechny nadšence, kteří sledují módní trendy a nové kolekce na každou sezónu, ale i pro ty, kteří se rádi oblékají, je zde víkend plný módy, krásy a stylu v Galerii Šantovka. Třetí říjnový víkend bude ve znamení krásných dívek, trendy outfitů, lokálních designérů, líčení, in účesů, stylu, krásy, módy a všeho, co s tím souvisí.

Po celosvětových týdnech módy máme pro všechny fashion maniaky skvělou zprávu! Od 19. do 21. října ovládnou módní trendy i Galerii Šantovku.

A na co se můžete těšit?

Páteční odpoledne otevře dveře do světa modelingu dívkám i chlapcům castingem LOOK BELLA 2018. Nádherné dívky, neodolatelní muži, luxusní značky, módní show, elán i temperament, to představuje patnáctý ročník unikátní a prestižní soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2018. Tato soutěž plná atraktivních dívek a mužů je stavěna podle západoevropského formátů soutěží krásy pro dívky i chlapce. Pokud jste doposud váhali, hoďte pochybnosti za hlavu a přijďte 19. 10. na casting do Galerie Šantovka.

Celý víkend vás čeká doslova maraton přehlídek módních řetězců Galerie Šantovka, ale i skvělých lokálních designerů, např. Renáta Jančo – Autorská móda, Lada Vyvialová nebo Robin Veselý. Zahrneme vás novinkami ze světa stylu a módních trendů, ukázkami líčení, účesové tvorby, šperků, estetické dermatologie nebo zdravého životního stylu. Můžete se seznámit s lokálními návrháři a osahat si jejich originální modely, šperky nebo doplňky. Poradenství ohledně volby účesů, líčení nebo zdravého jídelníčku pro vás bude v průběhu celého víkendu k dispozici zdarma.

Rezervujte si třetí říjnový víkend pro sebe a užijte si trendy s námi!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

25dub - 9čercelý den

Viktor Hulík – dílo

, Masarykovo náměstí 71 Výstava

13čer - 4srpcelý den

Jiří Sopko – dílo

, Masarykovo náměstí 71 Výstava

17led - 3břecelý den

12pro - 24únocelý den