Blues Alive - Šumperk

Blues Alive - Šumperk

Adresa:

Šumperk, Fialova 3

Termín: 15.11.2018 (čtvrtek) 17.11.2018

15lis - 17lis celý den

Žánr: festivaly


Joan Osborne zazpívá na Blues Alive 2018 písně Boba Dylana i hit One of Us

Mezinárodní hudební festival Blues Alive představuje program letošního dvacátého třetího ročníku, který proběhne od 15. do 17. listopadu 2018 v Šumperku. K hlavním lákadlům patří americká písničkářka Joan Osborne, která se proslavila hitem One of Us a která přijede s programem písní Boba Dylana, dále uznávaná americká kytaristka Ana Popovic, americký kytarista a držitel Grammy Joe Louis Walker, držitel loňské Grammy v kategorii moderního blues Fantastic Negrito, baptistický reverend a společenský aktivista Rev. Sekou, Lilly Hiatt, dcera slavného amerického písničkáře Johna Hiatta, americký bluesrockový kytarista Rick Derringer a formace North Mississippi Blues Project složená z hudebníků pocházejících z poslední americké oblasti, kde ještě blues žije v původním historickém stylu.

Hlavní program v Domě kultury tradičně doplní tematické odpoledne tentokrát s podtitulem Jak je neznáte (Mikoláš Chadima & Inrou, Svatopluk & Sváťa Karásek, ZVA 12-28 Band feat. Tomasz Kruk), koncerty v H-Clubu, projekce hudebního filmu i noční jam sessiony. 

Vstupenky jsou v prodeji od 22. května 2018 na www.bluesalive.cz, kde najdou zájemci také kompletní program a více informací.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Šumperk Akce v obci Šumperk

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Blues Alive - Šumperk

Hotel ELEGANCE Šumperk (354 metrů)

Pension Černý Havran Šumperk (458 metrů)