Vraťte se s Miroslavem Mackem k nevypočitatelnému Saturninovi

Vraťte se s Miroslavem Mackem k nevypočitatelnému Saturninovi

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 12.12.2017
Vstupné:

0

12prosinec úterý 16:00

Žánr: ostatní akce


Miroslav Macek je stomatolog, publicista, překladatel, politik a spoluzakladatel Občanské demokratické strany. Dnes je hlavně zahradníkem na plný úvazek, sbírá vše, čeho jsou více než tři kusy, miluje les, běh luhy a háji, dobré jídlo a víno, poezii a černé kočky. Vraťte se s tímto autorem k nevypočitatelnému Saturninovi a dalším oblíbeným hrdinům.

Miroslav Macek se narodil 7. prosince 1944 v Litomyšli. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor stomatologie. Je zakládajícím místopředsedou ODS, bývalým místopředsedou vlády ČSFR, ministrem práce a sociálních věcí a bývalým předsedou Federálního výboru pro životní prostředí.

Saturnin se vrací Nevypočitatelný sluha Saturnin je zpět! A s ním i další oblíbení hrdinové – laskavý dědeček s novým psím kamarádem Neronem, nesnesitelná teta Kateřina a její poučná přísloví, rozmazlený Milouš i filozofující doktor Vlach. Jaká překvapení si pro všechny připravil Saturnin tentokrát? A co na to podnikavý strýc František, nový manžel tety Kateřiny? Zažijte další nepředvídatelné léto u dědečka!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vraťte se s Miroslavem...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)