Rozsvícení vánočního stromu v Avionu

Adresa:

Ostrava

Termín: 19.11.2016

19listopad sobota 17:00

Žánr: ostatní akce


Přijďte se podívat v sobotu 19. listopadu od 17:00 na slavnostní rozsvícení vánočního stromku do Avion Shopping Parku v Ostravě, kterým nákupní centrum zahájí letošní vánoční sezónu. Čeká na vás bohatý doprovodný program plný her, tvořivých dílen a hudebních čísel. Zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěváků Martina Chodúra a Elis.

Během sobotního odpoledního programu si přijde na své celá rodina, jelikož Avion má připravené něco pro malé i velké. Právě v sobotu bude také veřejnosti oficiálně představena nová vánoční výzdoba nákupního centra, která je letos inspirovaná českými tradicemi a tvorbou českého malíře Josefa Lady.

Poprvé si zákazníci budou moci užít rovněž doprovodného vánočního programu, který pro ně centrum na předvánoční období přichystalo a jež vychází z Ladových ilustrací známých pohádek a říkadel a evokuje tradiční Vánoce. Malé i velké návštěvníky čeká v Avionu například tradiční dílnička s pečením vánočních perníčků, hrací panely s nejznámějšími českými koledami či info koutek o životě a tvorbě malíře Josefa Lady.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Rozsvícení...

Hotel Na Kafkové Moravská Ostrava (1 916 metrů)

Clarion Congress Hotel Ostrava Ostrava (2.1 km)