Švihák je zpět a je prostě skvělý

Ostrava, Smetanovo nám. 8

22.11.2016

0

Další vstupenky

Švihák je zpět a je prostě skvělý

Úterý 22. listopadu v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava „Švihal jsem si to na lyžích dolů z kopce, načež jsem sebou švihl tak, že jsem si totálně rozšvihal koleno. Následovala komplikovaná operace, více než půlroční léčení a rehabilitace (chvílemi jsem myslel, že mě z toho vážně švihne...).

Nešvihlo. Naopak, přes kapsu se švihla moje zdravotní pojišťovna, která mi zaplatila měsíc pobytu v lázních, čímž mi poskytla jedinečnou příležitost, státi se nefalšovaným lázeňským švihákem na dobu určitou.“ Oblíbili jste si Šviháka lázeňského? Autor Miroslav Šilar přichází s novou knihou Švihák v porcelánu. Autorské čtení a beseda v úterý 22. listopadu v 16.00 je skvělým tipem, jak strávit odpoledne. Zveme všechny, kteří mají rádi typický humor Miroslava Šilara.

Švihák v porcelánu Humorná knížka o usedlém čtyřicátníkovi, v němž se ale pořád skrývá rozpustilý puberťák, který se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, je magnetem na trapasy a věří, že s úsměvem jde všechno líp. Jakmile se začtete do vtipných historek z různých životních rolí hrdiny knížky, pohybujícího se občas životem jako slon v porcelánu, bude vám nad slunce jasné, že Šviháka a jeho příhody si zamilujete. Máte se na co těšit! Ilustroval Radovan Rakus. Miroslav Šilar Liberecký autor, kterého psaní provází prakticky od dětství – poprvé publikoval už ve svých osmi letech, a to anekdotu v časopise Ohníček.

Je soudním znalcem v oboru průmyslové bezpečnosti, pracuje jako manažer u velké nadnárodní společnosti a má dvě děti. Není-li zrovna někde na cestách, zasedá coby mezinárodní rozhodčí v porotách našich i zahraničních soutěží vín. Je členem Českého svazu hádankářů a křížovkářů – vymýšlí křížovky či osmisměrky do časopisů nebo vytváří jednoduché rébusy, sloužící jako aktivizační trénink pro seniory ve stacionářích. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Švihák je zpět a je prostě skvělý

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.