Svatební veletrh

Město Kravaře, oddělení kultury pořádá ve dnech 12. a 13. listopadu 2016 od 10:00 do 18:00 hod. (v neděli pouze do 17:00 hod.) na zámku v Kravařích sedmý ročník Svatebního veletrhu. Jde o jediný takový veletrh na Opavsku! Pro návštěvníky bude připravena pestrá nabídka služeb, bez kterých se žádná svatba neobejde.

Na akci nebude chybět rozsáhlý výběr svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, dále pak svatební dorty, cukroví, svatební koláče, snubní prsteny, doplňky a dekorace, svatební automobily k pronájmu a mnoho dalších. Návštěvníci se budou moci nechat inspirovat také na blížící se plesovou sezónu, na 1. svaté přijímaní, oslavy životních jubileí a mnoho dalších příležitostí.

Po oba dva dny bude probíhat bohatý doprovodný program. K vidění budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, pánské kolekce a další… Připraveny budou také soutěže o hodnotné ceny. Na veletrhu můžete zhlédnout výstavu dobových svatebních šatů – SVATBA ANEB JAK ŠEL ČAS (šaty od 40. let 20. století). Navštivte náš veletrh a nechte se inspirovat nejen pro Vaši svatbu. =)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Svatební veletrh

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Koruna   Opava

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Kravaře

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.