Cup of style s Nicole a Lucií

Cup of style s Nicole a Lucií

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 22.10.2016
Vstupné:

0

22říjen sobota 14:00

Žánr: ostatní akce hody zdarmaknihy


Čtvrtek 22. října v 14.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Lucie Ehrenbergerová, Nicole Ehrenbergerová jsou dvě sestry a nejlepší kamarádky zároveň. Již před více jak desetiletím se vrhly do světa blogování. Přes deníček, grafiku a celebrity, o kterých psaly dřív, se propracovaly až k A Cup of Style - blogu o módě, jejich životě a názorech. Chcete-li se s nimi setkat osobně, nenechte si ujít ve čtvrtek 13. října od 16.00 besedu s oběma blogerkami v DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz.

Nicole Ehrenbergerová „Společně se svou sestrou Lucy jsme se před více jak desetiletím vrhly do světa blogování. Přes deníček, grafiku a celebrity, o kterých jsme psaly dřív, jsme se propracovaly až k A Cup of Style - blogu o módě, nás, našem životě a názorech. Blog jsme založily v prosinci 2009. Hodně nás toho naučil a společně s námi se měnil a vyvíjel, až se dostal do aktuální podoby. Na blog promítáme svůj život.

Co děláme, co nás baví, kam jezdíme a co nosíme nebo používáme. Snažíme se na naše čtenáře přenášet pozitivní energii a třeba i trochu motivace a hlavně, chceme, aby je to tu bavilo a cítili se jako doma. Zakládáme si na blízkém přístupu a komunikaci! Proto nás můžete sledovat jak na facebooku, tak instagramu (@nicole_e, @lucie_ehr), sledovat nás na youtube a zeptat se nás na cokoliv na ask.fm!“ Během měsíce října se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - 5. KNIHA ZDARMA. Akce platí do 31. 10. 2016.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cup of style s Nicole a...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)