Deník šílené matky aneb ženská vydrží jako kůň

Deník šílené matky aneb ženská vydrží jako kůň

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 11.10.2016
Vstupné:

0

11říjen úterý 16:00

Žánr: ostatní akce hody zdarmaknihy


Úterý 11. října v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Moderátorka Rádia City Iva Lecká se ve své první knize Deník šílené matky dělí o zkušenosti s mateřstvím a především o svůj nekonečný humor a vtip. S nadsázkou řeší věčné téma moderní ženy – jak skloubit práci a děti? Knížka udělá radost všem ženám, přinese jim trochu pohody a vykouzlí úsměv.

Kniha rozhlasové moderátorky Ivy Lecké z Radia City je sledem příhod, které ji potkaly po narození syna Tobíka a které vtipně vypráví a komentuje formou Deníku šílené matky. "Můj deník je vlastně momentální nápad," přiznává čtenářům. "Malý záchvat ve chvíli, kdy jsem otěhotněla. Doposud jsem znala jen malé generálky na život, který skutečně přišel až s narozením syna Tobiáše. Už během dnů plných očekávání se začala odvíjet série situací, nad kterými mnohdy zůstával rozum stát.

Přesto jsem si jistá, že byť tohle je jen a jen můj příběh, najde se v něm každá žena, která jednou byla, bude anebo právě je matkou. Nehledejte v Deníku žádná hluboká moudra a převratné objevy, posláním této knížky je navodit pohodu, vykouzlit úsměv a ukázat, že život se má brát s humorem a že ženská nakonec vydrží jako kůň!" Iva Lecká je dlouholetou rozhlasovou a televizní moderátorkou. Kromě práce za mikrofonem nebo před kamerou se věnuje také novinařině. Spolupracuje s celou řadou deníků a internetových portálů, na kterých komentuje aktuální dění z Čech i ze zahraničí a hodnotí šatníky známých osobností.

Na dráhu spisovatelky se dostala náhodou. Její prvotina "Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň" (kniha psaná s nadsázkou, ironií a humorem), vznikla na základě poptávky posluchačů pražského rádia City, kde v současné době Iva působí a kde se mohli čtenáři s deníkem setkat poprvé. Posluchači – čtenáři si její deník oblíbili natolik, že kniha hned první den zmizela z prodejních pultů. Během měsíce října se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - 5. KNIHA ZDARMA.

Akce platí do 31. 10. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Deník šílené matky...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)