2700 kilometrů thajskem – Jiří Kráčalík

Ostrava, Smetanovo nám. 8

6.10.2016

0

Další vstupenky

2700 kilometrů thajskem – Jiří Kráčalík

Čtvrtek 6. října v 18.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Komponovaný pořad (film, foto, hudba, slovo), během kterého navštívíte nejen pralesy s pijavicemi a buddhistické chrámy v Bangkoku. Dozvíte se také pozoruhodnosti ze života domorodců. Ve čtvrtek 6. října v 18.00 proběhne doprovodný program 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

Návštěvníci obdrží poukaz 1+1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu. Jiří Kráčalík je podnikatel, cestovatel, fotograf, filmař, publicista, scenárista. Zakladatel a ředitel Mezinárodního festivalu outdoorových filmů a jednatel firmy Outdoor Films s. r. o. a Outdoor Travel s. r. o. Mimo podnikatelskou činnost pořádá komponované pořady (film, foto, hudba, mluvné slovo) v divadlech malých forem, klubech a kulturních domech v ČR.

Jako fotograf a pořadatel se zúčastnil desítek zájezdů a expedic do velehor Evropy, Asie, Afriky a Ameriky. Vystoupil na více než 180 hor a velehor v zahraničí. Během měsíce října se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - 5. KNIHA ZDARMA.

Akce platí do 31. 10. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce 2700 kilometrů thajskem – Jiří Kráčalík

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.