Sexuální libůstky slavných odkryje Radim Uzel

Sexuální libůstky slavných odkryje Radim Uzel

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 27.9.2016
Vstupné:

0

Žánr: ostatní akcebesedaautogramiádazdarmaknihyzdraví


Úterý 27. září v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Radima Uzla jistě znáte jako uznávaného sexuologa a gynekologa. Je autorem mnoha knih, ve kterých čerpá ze své bohaté praxe. Sexuální život slavných je novinka, která vyšla letos na jaře v nakladatelství Epocha.

Beseda a autogramiáda Radima Uzla se uskuteční v úterý 27. září od 16.00. O sexuálních libůstkách slavných lidí jejich životopisci zpravidla mlčí, což však neznamená, že by významné osobnosti nebyly bytostmi z masa a krve. Autor knihy sice nepatří k profesionálním dějepiscům, intimními životopisy slavných se však zabývá již řadu let. Díky němu tak může historie znovu dostat šanci, aby se stala učitelkou života – tentokrát dokonce i toho sexuálního. MUDr. Radim Uzel, CSc. promoval v roce 1963 na lékařské fakultě v Brně.

Po celou dobu své odborné praxe se věnoval reprodukční medicíně, poruchám plodnosti, plánovanému rodičovství a problematice antikoncepce. V rámci specializace v lékařské sexuologii se profiloval především jako odborník na sexuální výchovu. Je autorem mnoha článků v tisku, rozhovorů a publicistických relací v rozhlase a v televizi. Každoročně absolvuje desítky přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy pro odbornou i laickou veřejnost. Jeho vystoupení i písemné projevy vynikají srozumitelností a humorným nadhledem.

Je čestným členem České gynekologicko-porodnické společnosti, České a Slovenské sexuologické lékařské společnosti, odborným garantem Národního registru reprodukčního zdraví Ministerstva zdravotnictví ČR, čestným předsedou Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu, externím učitelem Univerzity Hradec Králové. Během měsíce září se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIHOBRANÍ - 5. KNIHA ZDARMA.

Akce platí do 30. 9. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sexuální libůstky...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)