Nela Rywiková napsala příběh z ostravské periferie

Ostrava, Smetanovo nám. 8

21.9.2016

0

Další vstupenky

Nela Rywiková napsala příběh z ostravské periferie

Středa 21. září v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Nela Rywiková se narodila, žije a pracuje v Ostravě. A v Ostravě se odehrávají její knihy – Dům číslo 6, který vyšel v Hostu v roce 2013, a Děti hněvu, které vyšly letos v létě. Proč ji Ostrava tak uchvátila a čím se při tvorbě inspiruje? Navštivte Dům knihy KNIHCENTRUM.cz ve středu 21. září a setkejte se s autorkou osobně.

Děti hněvu je druhá detektivní kniha ostravské spisovatelky. Příběh s detektivní zápletkou zavádí čtenáře do neutěšeného prostředí ostravské periferie, kde je nalezeno tělo zavražděného muže. Ačkoli první stopy policejního vyšetřování vedou téměř neomylně k místnímu podivínovi, vyšetřovatelé začínají postupně rozkrývat složitě spletenou síť mezi lidmi ze zcela odlišných společenských vrstev.

Nela Rywiková pochází z Ostravy, po studiu konzervátorství a restaurátorství na brněnské Vyšší odborné škole uměleckých řemesel se usadila v Brně. Pět let pracovala jako restaurátorka a konzervátorka v Ústavu archeologické památkové péče, působila také jako pedagožka na Vyšší odborné škole uměleckých řemesel a produkční ve vydavatelství. V současné době žije a pracuje v Ostravě. Děti hněvu jsou její druhou knihou, prvotina Dům číslo 6 vyšla v nakladatelství Host v roce 2013.

Během měsíce září se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIHOBRANÍ - 5. KNIHA ZDARMA. Akce platí do 30. 9. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Nela Rywiková napsala příběh z ostravské periferie

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.