Beseda o římě s průvodcem - rady na cestu

Beseda o římě s průvodcem - rady na cestu

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 12.9.2016
Vstupné:

0

12září pondělí 18:00

Žánr: ostatní akcebesedazdarmaknihy


Pondělí 12. září v 18.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Jak to bude probíhat na letišti? Co si s sebou můžete vzít do kabinového zavazadla? Jaké památky navštívíte? Co byste měli ochutnat ze specialit místní kuchyně? Nahlédněte pod pokličku zájezdů cestovní kanceláře.

Vyrážíte s námi do Říma, Neapole, Tivoli, na Vesuv či jiná místa v blízkosti Věčného města? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás. Průvodkyně Barbora Šupíková si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Itálie i další zajímavé tipy.

Barbora Šupíková říká: „Ráda poznávám nová místa, lidi a jejich zvyky v různých koutech světa. Itálie mě ovšem nadchla natolik, že se italianistice věnuji i v rámci svých studií na Univerzitě Karlově. Ideální zájezd by měl být takový, aby z něj cestující měli dobrý pocit, aby na něm něco nového poznali, prožili, vyzkoušeli, ochutnali… a dobrý průvodce by jim toto měl umět zprostředkovat. Věřím, že k tomu, abych mohla být dobrou průvodkyní, mi pomáhají i několikaleté průvodcovské zkušenosti na různých typech zájezdů, nejen do Itálie.“

Více informací najdete na: http://www.radynacestu.cz/besedy/beseda-rim-okoli-s-pruvodcem/ Během měsíce září se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIHOBRANÍ - 5. KNIHA ZDARMA. Akce platí do 30. 9. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beseda o římě s...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)