MSI: Flying contemporary – Jana Ryšlavá

Ostrava, Výstaviště Černá louka, pavilon C1

8.8.2016 12.8.2016

120 – 600

Koupit vstupenku

Další vstupenky

MSI: Flying contemporary – Jana Ryšlavá

Co můžete čekat od Jany Ryšlavé, tanečnice, choreografky a pedagožky, jejíž specialitou je současný tanec, ale věnuje se i novocirkusovým disciplínám, mimo jiné třeba závěsné akrobacii? Propojení těchto těchto dvou prvků je nasnadě. Ať vás baví jedno nebo druhé, zkuste si kombinaci obojího. Neváhejte ani pokud se bojíte výšek. Překonávat se je přece

Úroveň: otevřená

Jana Ryšlavá vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.V poslední době se intenzivně věnuje pohybu v anatomických souvislostech, improvizaci a prvkům upside-down v hodinách současného tance i v tanci s partnerem. Působila v Bodhi Project (AT), kde tančila v projektech Vanessy Justice (USA) “My copy world” a Diego Gilla (NL) “How music sounds”.

Zúčastnila se také unikátního projektu Hofburg bewegt pořádaného rakouskou prezidentskou kanceláří a Tanzquartier ve Vídni.V současné době vyučuje na Janáčkově konzervatoři a gymnáziu v Ostravě a púsobí v Divadle Unlimited.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce MSI: Flying contemporary – Jana Ryšlavá

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.