Tvoření s edicí TOPP na Hlavní třídě v rámci festivalu Cirkulum

Ostrava, Smetanovo nám. 8

11.6.2016

0

Další vstupenky

Tvoření s edicí TOPP na Hlavní třídě v rámci festivalu Cirkulum

sobota 11. června v 14.30 – 17.30, CIRKULUM Hlavní třída Ostrava - Poruba Tvoření s edicí TOPP probíhá pravidelně každou druhou sobotu v měsíci. V červnu si zakouzlíme s papírem a vytvoříme si z něho zajímavé výrobky. Těšte se na mimořádné tvoření na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě u příležitosti konání Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM.

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně Během měsíce června se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény v Ostravě. Po celý měsíc červen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Pátá kniha ZDARMA“.

Akce platí do 30. 6. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Tvoření s edicí TOPP na Hlavní třídě v rámci festivalu Cirkulum

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.