Je načase být šťastný!

Je načase být šťastný!

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 7.6.2016
Vstupné:

0

7červen úterý 16:00

Žánr: ostatní akcebesedaautogramiádazdarmaknihy


úterý 7. června v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Zajímá vás, co máte udělat, abyste byli konečně šťastní? Propagátorka pozitivní psychologie Kateřina Kantová učí své čtenáře, aby měli rádi sami sebe, a to v tzv. manuálu ke znovunabytí štěstí.

Teprve až se naučíte mít rádi sami sebe, budete mít rádi také lidi okolo a uděláte šťastnými i je! Více zjistíte na besedě s autorkou, která představí novinku „Je načase být šťastný!“ Beseda a autogramiáda proběhne v úterý 7. června od 16.00. Naší první povinností je mít rád sám sebe, udělat se šťastným, a teprve až se nám to podaří, budeme mít rádi lidi okolo sebe a uděláme šťastnými také ostatní.

V této uspěchané době máme tendenci sami na sebe zapomínat a může to pro nás mít velmi nepříjemné následky (stres, pocit vyhoření a vyčerpání, deprese atd.). Děláme mnoho věcí najednou a ani jednu si pořádně neužíváme, nemáme čas, stále někam pospícháme. Zabýváme se věcmi, které nejsou ovlivnitelné (třeba že náš šéf vstal levou nohou z postele), místo toho, abychom svou pozornost a mysl zaměřili na to, co ovlivnit jde.

Nemáme čas na sebe, ale ani na naše blízké, v době technologických vychytávek už spolu ani netrávíme kvalitní čas, a proto byla napsána kniha „Je načase být šťastný“. Kateřina Kantová vystudovala klinickou psychologii. Kromě stáže v psychiatrické nemocnici v Bohnicích se v soukromé praxi věnuje firmám, individuálním klientům a nově také sportovcům. Je propagátorkou pozitivní psychologie. Více na www.katerinakantova.cz.

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně Během měsíce června se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény v Ostravě.

Po celý měsíc červen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Pátá kniha ZDARMA“. Akce platí do 30. 6. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Je načase být...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)