Jazz Open Ostrava 2016

Ostrava, Hradní 1

10.6.2016 11.6.2016

permanentka 600,-/300,- hrad 450,-/250,- Music club Pjetka 250,-/150,-

Další vstupenky na Jazz

Jazz Open Ostrava 2016

Mezinárodní festival Jazz Open Ostrava je jednou z nejdůležitějších kulturních akcí v Ostravě, která je významně podporována Statutárním městem Ostrava.

Slovo „open“, obsažené v názvu, znamená nejen „otevřené“ koncerty pod širým nebem, ale vystihuje též podstatu mnou zamýšlené filozofie - prezentovat jazz jako hudbu „otevřenou“ mnoha dalším hudebním a kulturním vlivům.

Letos, již 11. ročník festival, bude dvoudenní a proběhne 10. června od 19,00h na nádvoří Slezskoostravského hradu a 11. června od 15,30h na scéně vedle Pjetka music club v centru Ostravy na Havlíčkově Nábřeží.

Vystoupí 10 špičkových souborů z České republiky i ze zahraničí. Během dvou dnů se

ostravskému publiku představí legenda světové hudby, americký bubeník Billy Cobham s kapelou, zpěvačka z Jihoafrické Republiky Melanie Scholz, mladá polská basistka Kinga Glyk se svým kvartetem, pražsko - ostravská skupina Rhythm Desperados, mladé kapely z regionu – Rudy Horvat Group, FairplayBBC - Boris Band Combination, legenda českého jazzového vokálu Jana Koubková a v současnosti nejceněnější český tenorsaxofonista Ondřej Štveráček se svým kvartetem. Celý festival tradičně zahajuje Bum Bum Band Jakuba Kupčíka se svým bubenickým show.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jazz Open Ostrava 2016

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.