Ostrava, Plynární 7

23.4.2016

190,- Kč

Další vstupenky na Rock/Pop

ÓČKO a rapper EGO míří do Ostravy v rámci Party Ride Live Podzemgang Vol. II

Hudební stanice Óčko pořádá pátou sérii legendárních akcí Party Ride Live, tentokrát se v hlavní roli představí slovenský rapper EGO. Aktuální šňůra nese název Party Ride Live Podzemgang vol. II a začíná již 23. dubna v ostravském klubu Fabric! Populární rapper si pro diváky přichystal dechberoucí show s jedinečnými audiovizuálními prvky.

Nejenže zazní všechny jeho hity v excelentní live podobě, EGO dá navíc další šanci mladým nadějným umělcům vystoupit s ním na jednom pódiu jako členové uskupení s názvem PODZEMGANG. Na základě rapperovy výzvy se do soutěže přihlásilo neuvěřitelných 200 talentovaných lidí, ze kterých EGO vybral jen 5 nejlepších! Tito umělci však nebudou pouhými hosty. V rámci speciální show se představí i s vlastní tvorbou.

Diváci se tak mohou těšit například na fenomenální tanečnice, výtečné muzikanty, nadějné rappery i znamenité zpěváky! Každá zastávka Party Ride Live tak bude nejen neopakovatelným zážitkem, ale pravděpodobně i šancí seznámit se s budoucími hvězdami českého showbusinessu. V rámci večera se také opět představí dvorní DJ této koncertní série Lucky Boy se svým unikátním hip-hop/RnB/Ghettofunk stylem. Akce se samozřejmě zúčastní i ÓČKO moderátor MatYES s celým televizním štábem!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce ÓČKO a rapper EGO míří do Ostravy v rámci Party Ride Live Podzemgang Vol. II

Clarion Congress Hotel Ostrava   Ostrava

Hotel Maria   Ostrava

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.