Jelen + Slza - Baškohrátky 2016

Jelen + Slza - Baškohrátky 2016

Adresa:

Baška, areál přehrady Baška

Termín: 12.8.2016
Vstupné:

190

12srpen pátek 19:00

Žánr: koncertypoppro dětiparty

Umělci: Jelen


Baškohrátky aneb netradiční zábava je den plný zábavy, sportu, hudby a legrace pro jednotlivce, rodiny, ale především pro všechny, kteří se rádi baví.
Jubilejní 10. ročník bude začínat již v pátek, dvojkoncertem populárních kapel JELEN a SLZA.

Hlavním sobotním programem Baškohrátek je tedy soutěžní přehlídka netradičních plavidel, při které budou za spoluúčasti diváků soutěžní týmy s jejich netradičními plavidly bojovat o zajímavé ceny.
Jedná se o soutěž nadějných konstruktérů výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel, jejichž originalita a zpracování bude kritériem v jejich umístění v soutěži. Přihlaste se jako soutěžní tým a hrajte o ceny v hodnotě 30.000,- Kč.

Program doplní i jiné soutěže pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, nebudou chybět občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití.
Vstupné na sobotní akci je (k dispozici na místě): 50,- Kč/ 25,- Kč

Odpoledne vystřídá soutěžní část dne téměř nekonečná after party pod otevřeným nebem, která se za doprovodu živých kapel, např. MIRAI, NEVÍM, .... k tanci i poslechu překlene přes západ slunce až do pozních nočních hodin.

Moderátorem akce je jako každý rok - borec Vlasta Korec. Přijďte se podívat, podpořit soutěžní týmy i odvážné jednotlivce, odreagovat se od všedních starostí, přijďte se prostě pobavit!

I skupina Jelen prožila hvězdný rok. V lednu minulého roku nejprve představila videoklip k prvnímu singlu „Nebe nad Prahou“. Daleko významnější se však pro skupinu stal singl druhý s názvem „Magdaléna“. Právě tato píseň...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Baška

Podobné akce

11listopad sobota 20:00

J.A.R.

, Havlíčkovo nábřeží 28 Koncert

3prosinec neděle 19:00

10listopad pátek 20:00

TTRec. party vol. V

, Havlíčkovo Nábřeží 28 Koncert