Hlavu vzhůru, rodiče! Mikulková ví, jak na výchovu dětí

Hlavu vzhůru, rodiče! Mikulková ví, jak na výchovu dětí

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8,

Termín: 26.4.2016
Vstupné:

0

26duben úterý 16:00

Žánr: ostatní akceknihy


úterý 26. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Je rodičovství umění, nebo jen správná technika? Zjistíte v úterý 26. dubna na besedě sociální pedagožky Mileny Mikulkové, autorky knihy Hlavu vzhůru, rodiče!

Hostem besedy bude karikaturistka Olga Pazerini Kniha Hlavu vzhůru, rodiče! není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát dětem sami sebe. Je rodičovství umění, nebo jen správná technika, strategie? Co všechno se promítá do našich výchovných záměrů?

Kdy a kde se učíme být rodiči? Podle čeho měříme, zda jsme nebo nejsme dobrými rodiči? Co děti skutečně od rodičů potřebují a co je spíš na škodu? Jak dětem nezkazit dětství? Kniha nabízí rodičům podněty pro jednotlivá období výchovy potomka a upozorňuje, na co se zaměřit. Milena Mikulková je sociální pedagog.

V roce 2000 ukončila studium na Filozofické fakultě, v roce 2005 na Pedagogické fakultě MU v Brně. Již v průběhu studia pracovala v pedagogicko-psychologické poradně a věnovala se prevenci rizikového chování u dětí a mládeže. V roce 2008 byla pověřena k výkonu sociálně právní ochrany dětí a ve spolupráci s OSPOD se zaměřuje zejména na úpravu komunikace v rozvodové a porozvodové situaci v rodině a na řešení výchovných problémů dětí a mládeže.

Provozuje soukromou poradenskou praxi a vede společnost SOCIOKLIMA, s.r.o. Zaměřuje se na rozvíjení životních dovedností dětí i dospělých. Pomáhá vám naučit se rozumět sami sobě, zorientovat se ve vlastních potřebách a očekáváních. Učí vás rozumět vašim blízkým, asertivně i empaticky komunikovat s druhými, řešit obtížné situace a zvládat konflikty. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat.

Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény. Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“.

Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

11listopad sobota 14:00

11listopad sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24říjen úterý 18:00

Expediční jachting

, Nádražní okruh 695/27 Ostatní

Ubytování v okolí akce Hlavu vzhůru, rodiče!...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)