O dietách s Petrem Fořtem

O dietách s Petrem Fořtem

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8,

Termín: 14.4.2016
Vstupné:

0

14duben čtvrtek 16:00

Žánr: ostatní akceautogramiádaknihy


čtvrtek 14. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Zajímá vás, k čemu jsou diety? Tuto otázku pokládá RNDr. Petr Fořt, CSc. ve své nové knize a fundovaně téma diet rozebírá. Vy máte možnost ve čtvrtek 14. dubna navštívit besedu a autogramiáda tohoto odborníka na výživu. Publikace je zaměřena na boj s obezitou.

Srozumitelně vysvětluje omyly mnoha redukčních dietních režimů – reaguje tak na „zaručené“ prostředky a postupy spíše laických autorů. RNDr. Petr Fořt, CSc. je jedním z nejzkušenějších a nejuznávanějších autorů knih o dietologii a hubnutí v ČR. V tomto oboru má více jak 20letou praxi. Je autorem speciálních doplňků stravy, stal se spolumajitelem firmy produkující sportovní výživu a nyní vyučuje na vysokých školách, privátních kurzech poradců pro výživu a kurzech pro trenéry fitness.

Působí také jako konzultant několika dovozců speciálních doplňků stravy. Petr Fořt je garantem firmy produkující hotová menu - redukční diety a vy ho můžete mimo jiné znát z České televize, neboť již 8 let připravuje pořad Pod Pokličkou. Dr. Petr Fořt na základě svých 20letých zkušeností vyvinul unikátní metodu. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a vytvořit ideální nastavení pro výživu každého člověka k dosažení optimální váhy.

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény. Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“.

Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce O dietách s Petrem...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)