Templfest v Domě knihy – J.E. Gary Koren a  Mojmír Kallus

Templfest v Domě knihy – J.E. Gary Koren a Mojmír Kallus

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8,

Termín: 12.4.2016
Vstupné:

0

12duben úterý 17:00

Žánr: ostatní akcepřednáškypřednáškyknihyduchovní


úterý 12. dubna v 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Váženým hostem Domu knihy Knihcentrum bude v úterý 12. dubna velvyslanec Státu Izrael J.E. pan Gary Koren a mezinárodní křesťanský velvyslanec Jeruzaléma RNDr. Mojmír Kallus. Tématem přednášky bude „Izrael a Česká republika - jsme si blízko“.

Přednáška se uskuteční u příležitosti konání festivalu Templfest 2016. J.E. Gary Koren působí jako mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Státu Izrael v České republice od 3. září 2013, kdy předal prezidentu republiky své pověřovací listiny. RNDr. Mojmír Kallus je předseda české pobočky Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém. Festival Templfest už 5 let připomíná významnou židovskou stopu v historii Ostravy a ukazuje bohatství židovské kultury.

Připomíná společné duchovní hodnoty židů i křesťanů, chce budovat dobré vztahy k Židům i jejich nové domovině, Státu Izrael, který vznikl před více než 60 lety ve Svaté zemi, která je tak drahá i křesťanům. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény. Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

24listopad pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Templfest v Domě knihy...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)