Přejít na stránky Ticketpro.cz

Jiná kultura / Ostrava: "Nighty night" - Čermák a Staněk

Adresa:

Ostrava, 17. listopadu

Termín: 29.4.2016

29duben pátek 19:30

Žánr: divadlo


Dubnovým představením Jiné kultury bude stand-up comedy dvojice nighty night, tedy pánů novinářů MILOŠE ČERMÁKA a LUĎKA STAŇKA.

JINÁ KULTURA

Je umělecká platforma už druhým rokem podporující oživení uměleckého a společenského života v centru Ostravy. Cílem je prezentovat multižánrové produkce s důrazem na maximální uměleckou kvalitu, svobodu slova, projevu a demokracie.

"NIGHTYNIGHT"

Stand-up comedy Miloše Čermáka a Luďka Staňka

Dubnovým představením Jiné kultury bude stand-up comedy dvojice nighty night, tedy pánů novinářů MILOŠE ČERMÁKA a LUĎKA STAŇKA.

Miloš Čermák je novinář, autor asi dvaceti knih, naposled ze série povídek „z fleku". Je šéfredaktorem online verze Hospodářských novin. Komikem se stal v rámci boje s krizí středního věku. Ta se původně projevila tím, že začal dělat smajlíky do textových zpráv. Bohužel se ukázalo, že to tím neskončí. Proto se od loňska věnuje tzv. standup comedy. Je to nedůstojné a ponižující (jak by řekla matka jeho kolegy Luďka Staňka), ale pořád je na tom lépe než muži, kteří si kupují sportovní auta nebo utíkají od rodin s mladými milenkami.

Luděk Staněk (věk narození neznámý) je novinář, moderátor a manažer. Už několik let uvádí, že je mu 39 let. V minulosti pracoval například v Reflexu nebo Hospodářských novinách. Vystupuje jako standup komik od listopadu 2014, ale popírá, že by s tím měla cokoli společného krize středního věku. Ta začíná přece mnohem později než v 39 letech. Den, kdy má vystoupení, začíná Luděk tím, že organizátorům a kolegům pošle SMS, že „tentokrát to nedám, jděte do háje". Ty posílá celý den. Večer samozřejmě vystoupí a má úspěch.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

19říjen úterý 19:00

Caveman

, Kolářská 5 Divadlo

16září čtvrtek 17:30

Partička na vzduchu

, Obránců míru 368/1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Jiná kultura / Ostrava:...

Zámek ZábřehOstrava (6.1 km)

STING ApartmentsHavířov (19.2 km)

Zámeček Petrovice Karviná (29 km)