Přejít na stránky Ticketpro.cz

Adventní koncert - Petr Bende s kapelou

Adresa:

Ostrava, Husovo náměstí 4

Termín: 4.12.2013

4prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Přijďte prožít příjemný kulturní zážitek ve spojení jedinečných prostor Evangelického Kristova kostela v Ostravě s nadaným hudebníkem pocházejícím z Moravskoslezského kraje Petrem Bende, který zahraje v doprovodu své kapely.

Přijďte prožít příjemný kulturní zážitek ve spojení jedinečných prostor Evangelického Kristova kostela v Ostravě s nadaným hudebníkem pocházejícím z Moravskoslezského kraje Petrem Bende, který zahraje v doprovodu své kapely. Hostem tohoto koncertu bude stále oblíbenější cimbálová muzika Grajcar. To vše zaručuje v kombinaci nezapomenutelný zážitek a zajímavou hudební kombinaci.

Návštěvníci se mohou kromě tradičních vánočních písní těšit i na známé písně v netradičním hudebním zpracování. Umělecky plnohodnotný, precizní a profesionální adventní koncert uspořádaný v rámci projektu „Děti dětem“ přinese hřejivý zážitek všem přítomným v době předvánoční.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Adventní koncert - Petr...

Zámek ZábřehOstrava (4.9 km)

STING ApartmentsHavířov (11.4 km)

Zámeček Petrovice Karviná (20.2 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?