Nordic walking den ve Frýdku-Místku

Nordic walking den ve Frýdku-Místku

Adresa:

Frýdek-Místek, Nad přehradou

Termín: 6.5.2023 v 12:45 hod. (sobota)
Vstupné:

není

6květen sobota 12:45

Žánr: sportNordic walking Frýdek Místek


Objevte volnočasovou aktivitu, která nezná roční období! Frýdek≈Místek pro vás vytipoval čtyři trasy vhodné pro nordic walking, které vás provedou zajímavými místy v okolí města. Startujeme v sobotu 6. května!

Co na vás v tento den čeká? - RESORT OLEŠNÁ 12:45 1. etapa nordic walkingu s lektorem, sraz na Olešné u hráze, cíl ve Včelařském naučném areálu v Chlebovicích - VČELAŘSKÝ NAUČNÝ AREÁL CHLEBOVICE 14:30 slavnostní křest a otevření Nordic Walkingových tras v okolí FM 14.50 zábavný včelí program pro malé i velké v areálu Včelařského naučného muzea v Chlebovicích (naučná stezka s plněním úkolů, výroba včelích dekorací, medové občerstvení, prohlídka včelařského muzea a muzea Chlebovic) 15:30 2. etapa nordic walkingu s lektorem, sraz u Včelařského naučného muzea 17:00 3. etapa nordic walkingu s lektorem, sraz u Včelařského naučného muzea Nemáte hole? Nevadí! Volejte naší Alči na tel. 724 083 035 nebo pište na ali.knapova@centrum.cz pro rezervaci! Akce se koná za každého počasí. Akci pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím své organizace Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. • https://ticfm.cz/ • 558 646 888

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

2čer - 3čercelý den

Kamenité Čas Rock Fest

, areál Kamenité, Vyšní lhoty Festival

31březen pátek 21:00

Gaia Mesiah

, Jiřího z Poděbrad 3109 Koncert

Ubytování v okolí akce Nordic walking den ve...

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (10.8 km)

Restaurace a penzion U VeteránaFrenštát pod Radhoštěm (15.1 km)

STING ApartmentsHavířov (15.5 km)