Děti Deště (Praha) a Mayon (Opava)

Děti Deště (Praha) a Mayon (Opava)

Adresa:

Ostrava, 28. října 258/296

Termín: 18.3.2023
Vstupné:

200

18březen sobota 19:00

Žánr: koncertyrock metal Ostrava


Koncert noise rockové legendy Děti Deště a post metalové kapely Mayon Děti Deště: Hladová a nebezpečná tlupa na lovu zabijáckejch zvuků. Pravěkej kmen v industriální zóně, dávný společenství kytarovejch smrští. Prostě „chlív mazce“. Děti deště se neohlížejí, Děti deště nekoukají dopředu. Děti deště prožívají velkej třesk s každou vteřinou a jejich drátama svázaný krevní pouto řve do celýho světa: tenhle zvuk MAKÁ. Jehly, špičky, sochory a kůly temný továrny, pulsující rytmem divokýho večírku.

Hard fucking rock z hloubi neznámý galaxie. A dejte si pozor: když jde o rodinu, neznají bratra. Mayon: ......Erupce emocí, idejí, sonických explozí. Střetnutí dvou podobných světů. Oba toužily po svobodě, ale každý jinak. Nekonečné zvukové pláně, přecházející v hlukové bouře. Poezie hor. Krutost zimy i jarní krása. Tři kytary bez Iron Maiden. Rovnocenný dialog s vlivy od Nirvany po Napalm Death...... ......na místě, kde Social Party bloudili v kruhu, je našli I killed many people for money, kteří byli v zajetí limitů, bez vůdce, zrodil se MAYON........

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce