Milí bakaláři

Milí bakaláři

Adresa:

Štramberk

Termín: 21.4.2023 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

dospělí 120 Kč, děti 60 Kč

21duben pátek 19:00

Žánr: divadlo


K.Straka/Divadlo nad Bečvou, TJ Sokol Val. Meziříčí ¨ Záznamy z notářských spisů i ty z policejního šetření nemusí být vždy jen vážným čtením. Mnohdy se mezi nimi najdou i úsměvné, či dokonce humorné, příběhy. Zkusili jsme po některých zapátrat a ukázat je na scéně. Vznikla tak pestrá mozaika čtyř divadelních miniatur, kterou vám, vážení diváci, rádi předkládáme. Kdo je kdo Když si zloděj vybere zároveň špatný byt a špatný čas, má holt smůlu jako hrom. Noční divadlo Nečekaná návštěva překvapí ředitele divadla uprostřed hluboké noci. Co s sebou přináší? Dědictví Strýček z Ameriky chytře odkázal svůj majetek. Ale komu? Kdo bude spokojeným dědicem? Silvestrovský příběh Jak prožije Silvestrovský večer osamělý starý mládenec? Sám v křesle se šálkem čaje? Nebo to bude úplně jinak?

Představení je součástí XXV. štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů, na MIC ve Štramberku lze také zakoupit permanentní vstupenku za 600 Kč, která platí na všechna ze sedmi představení. Organizátorem akce je Divadelní spolek Kotouč Štramberk.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla v Ostravě Akce v obci Štramberk

Podobné akce