Benátky pod sněhem

Benátky pod sněhem

Adresa:

Štramberk

Termín: 31.3.2023
Vstupné:

dospělí 120 Kč, děti 60 Kč

31březen pátek 19:30

Žánr: divadločinohra komedie divadelní přehlídka Štramberk


Gilles Dyrek/DS Přídlo Příbor Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím... Gilles Dyrek je znám jako tvůrce moderních komedií. Je oblíbený pro svoji nadsázku a vtip. Benátky pod sněhem vypráví příběh jedné „večeře s přáteli“, která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky. Gilles Dyrek se satirickým úsměvem přitom odhaluje i naivitu některých z nás nad řešením problémů okolního světa.

Představení je součástí XXV. štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů, na MIC ve Štramberku lze také zakoupit permanentní vstupenku za 600 Kč, která platí na všechna ze sedmi představení. Organizátorem akce je Divadelní spolek Kotouč Štramberk.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Ostravě Akce v obci Štramberk

Podobné akce