Vernisáž výstavy Obrazy na cestách

Vernisáž výstavy Obrazy na cestách

Adresa:

Ostrava, Těšínská 35/138

Termín: 17.10.2022
Vstupné:

zdarma

17říjen pondělí 17:00

Žánr: výstavyvernisáž umění výtvarné umění Ostrava


Výstava Obrazy na cestách prezentuje více než tři desítky výtvarných umělců těsně spjatých s žilinským regionem především starší a střední generace výtvarníků. Jejich díla jsou prověřenými hodnotami, avšak k vidění budou i díla výtvarných umělců, kteří před nedávnem opustili školní ateliéry. Výtvarníci nám prostřednictvím svých děl dají nahlédnout do svých individuálních postojů a výtvarného rukopisu.

Uvidíme jejich projev rozdílnosti v temperamentu, výtvarném směrování, ale i obraz mnohotvárnosti inspirativních zdrojů, které jim nadělil život. Kolekce je poskládána ze soukromých sbírek a má za cíl zosnovat mozaiku uměleckých výpovědí všech kategorií a taktéž všech druhů výtvarného umění, přes malbu, grafiku, kresbu, kombinovanou techniku až po fotografii. Výstava potrvá až do 15. ledna 2023.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vernisáž výstavy...

Zámek ZábřehOstrava (5.3 km)

STING ApartmentsHavířov (10.6 km)

Zámeček Petrovice Karviná (19.5 km)