_komentovaná prohlídka o opavské vodárenské věži a koncert houslistky Dony Michelle

Podrobnější popis:

V rámci koncertu zazní známé i méně známé popové songy okořeněné improvizací v podání houslistky Dony Michelle (elektrické housle). 

Michaela Ripková, avšak v hudební branži více známá jako Dona Michelle vystudovala hru na housle na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a na Institutu pro umělecká studia. Již několik let se intenzivně věnuje hře na elektrické housle, s jejichž bohatými možnostmi umí vytvořit jedinečný hudební zážitek.

Hraje vlastní tvorbu i upravené stylizované covery světových melodií. Baví ji kombinovat klasickou houslovou techniku s nejrůznějšími kytarovými efekty a napodobovat na housle styly známých hudebníků. Zajímá se o improvizaci, používá looper a živé nahrávání do smyček. Ráda experimentuje s různými typy houslí a elektronikou. Když se spojí looper, cover a improvizace, vznikne unikátní představení, jehož i vy můžete být součástí.

Kromě houslové Dony Michelle je i kytaristkou v ostravské ženské kapele Kapriola.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Opava Akce v obci Opava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slezská muzejní noc v...

Zámek ZábřehOstrava (27.5 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (38.7 km)

STING ApartmentsHavířov (40.1 km)