Citron Supi se slétají 2 Host: Symfobia

Citron Supi se slétají 2 Host: Symfobia

Adresa:

Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Termín: 2.12.2022
Vstupné:

490

2prosinec pátek 20:00

Žánr: koncertyhard rock heavy metal tour Frýdek Místek

Umělci: Citron


Turné „Supi se slétají“ české rockové legendy CITRON bude mít na podzim pokračování!

Jediné turné, které se loni na podzim, tedy ještě v době covidové, odjelo bez jediné vynechávky, bylo turné „Supi se slétají“ české rockové legendy CITRON. Turné bylo velmi úspěšné a CITRON tak po zásluze získali mnoho pochval. Kapela, posilněna tímto úspěchem, se rozhodla v tomto turné pokračovat! CITRON tak letos na podzim zamíří do dalších devíti klubů v Čechách a na Moravě!

Pevně doufáme a věříme, že se turné „Supi se slétají 2“ odehraje bez jakýchkoli restrikcí či vládních nařízení a fanoušci si budou moct kapelu vychutnat tak, jak jsou zvyklí, tedy úplně naplno! Turné „Supi se slétají 2“ startuje 7. října v kulturním domě ZLIV, poté navštíví dalších 8 měst, přičemž poslední koncert bude patřit BEROUNU, 3. prosince!

Nový koncept turné „Supi se slétají“ zůstává zachován! Menší města a sály, větší intimita a blízkost publiku, klasický hraný set s elektrickými kytarami doplněn z poloviny o unplugged pasáž. Každý návštěvník koncertu obdrží jako dárek na vstupu singl kapely Citron. Zůstává i speciální host koncertů, skvělá slovenská metalová parta SYMFOBIA!

Termíny turné “Supi se slétají čast 2“:

  7.10.2022 - Zliv - kulturní dům

14.10.2022 - Šternberk – kulturní dům

15.10.2022 - Krnov - klub Kofola

11.11.2022 - Říčany - kulturní dům Labuť

12.11.2022 - Benešov - kulturní dům Benešov Na Poště

25.11.2022 - Litomyšl - klub Kotelna

26.11.2022 - Pelhřimov - kulturní dům Máj

  2.12.2022 - Frýdek Místek - klub Stoun

  3.12.2022 - Beroun - kulturní dům Plzeňka

Prodej vstupenek na všechny koncerty turné startuje, tak neváhejte a zajistěte si své místo na některém z nich včas, ať už se můžete jen v klidu těšit na podzim a tyto parádní rock-metalové večery!

Česká hudení skupina Citron je legendou československého hard rocku a heavy metalu. Její historie, která sahá až do roku 1976 by se dala rozdělit dvě období. První érou je období blues rockového Citrónu (s dlouhým „ó“)...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Frýdek-Místek Akce v obci Frýdek-Místek

Podobné akce