Oscar pro Emily

Oscar pro Emily

Adresa:

Ostrava, 28. října 124

Termín: 20.12.2021 (pondělí)
Vstupné:

250 - 420 Kč

Žánr: divadlo


Autoři hry divákům představují stárnoucí herecký pár Emily a Henryho. Oba zasvětili celý život divadlu a filmu, a právě na jejich vztahu k herectví je postavena zápletka hry. Příběh inscenace se odehrává během večera, kdy jsou udíleny Ceny Filmové akademie – zlaté sošky Oscarů. A zdá se, že oba protagonisté doufají, že jejich celoživotní herecké umění bude oceněno. Odtud se odvíjí konverzační komedie s mnoha překvapivými zvraty. Petr Kostka a Carmen Mayerová precizně deklamují text, takže divák zvyklý dnes spíše na nedbalou dikci je až ohromený jejich vynikající jevištní výslovností.

Nastudování této inscenace společností Studio DVA je zejména pro publikum velkou lahůdkou, i proto, že se v hlavních rolích setkává skutečný manželský pár – Petr Kostka a Carmen Mayerová. Dráždivým momentem je, kolik vkládají do hry zkušeností ze svého skutečného života, neboť jejich týmové herectví vyznívá naprosto autenticky. Záleží tedy jen na divákovi, nakolik se nechá unést příběhem a protagonisty si ztotožní s jejich představiteli.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Oscar pro Emily

Zámek ZábřehOstrava (3.5 km)

STING ApartmentsHavířov (11.8 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.5 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?