Hana Žaludová - Art protis a malba na skle -Výstava s vernisáží v Galerii MonAmi 1.11.-12.12.2021

Hana Žaludová - Art protis a malba na skle -Výstava s vernisáží v Galerii MonAmi 1.11.-12.12.2021

Adresa:

Bílovec, Slezské nám. 9/42

Termín: 12.11.2021 12.12.2021
Vstupné:

zdarma

12lis - 12pro celý den

Žánr: výstavyumění malba vernisáž Bílovec


Prodejní výstava a vernisáž umělkyně, která vkládá do velmi sobě kontrastujících materiálů, vlny a skla, nekonečný životní příběh.

Hana Žaludová je jednou z nejvýraznějších výtvarnic Moravskoslezského kraje, která se zabývá technologií art protis. Její hřejivé a barevně procítěné tapisérie budou na čas zdobit minimalistické interiéry knihkupectví, kavárny a galerie MonAmi v Bílovci, kde si při příležitosti vernisáže přiblížíme tuto tradiční a velmi náročnou techniku. Budete si moci prohlídnout vlněné rouno a materiály, ze kterých se umělecká díla rodí, dozvědět se něco o osudu tohoto vymírajícího řemesla a pokochat se hotovými vlněnými obrazy. Absolutně protikladným spektrem její tvorby je malba na sklo, která ač působí vedle art protis chladně, reflektuje zářící a živelné barvy skrze tahy její akvarelové malby.

Zveme Vás tímto v pátek 12.11.2021 v 17 hodin na večer naplněn tvůrčím příběhem Budišovické umělkyně, kterým Vás provede kurátorka výstavy Rosana de Montfort. Výstavu můžete shlédnout během otevíracích hodin od 1.11. do 12.12.2021.


Těšíme se na Vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hana Žaludová - Art...

Zámek ZábřehOstrava (17 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (18.5 km)

Restaurace a penzion U VeteránaFrenštát pod Radhoštěm (27.7 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?