Bambifest Ostrava 2021

Adresa:

Ostrava, Svornosti 737/100

Termín: 11.9.2021 12.9.2021
Vstupné:

zdarma

11zář - 12zář celý den

Žánr: festivaly


11. a 12. září 2021 se uskuteční již tradiční přehlídka organizací a zájmových skupin, které pracují s dětmi a mládeží. Řeč je o festivalu BAMBIFEST, jehož 23. ročník se koná na loukách u Koliby v Ostravě – Bělském lese.

Těšit se můžete na aktivity ve stánku, které si pro vás organizace připravily. Pokusíte se tak vyřešit různé pokusy, nahlédnete do tajů vodáků, postavíte si puzzle za drobnou odměnu a ani o další činnosti nebude nouze, můžete si prohlédnout výstroj Městské policie Ostrava, zatancovat si se zkušenými tanečníky a vybrat si tak tu nejlepší aktivitu pro svůj volný čas. To vše za razítko do BAMBIpasu, který se každou hodinu slosovává a můžete získat krásné odměny od našich partnerů. A co uvidíte na pódiu? Krásné výkony akrobatů, tanečníků, ale také zpěv a divadlo. Festival BAMBIFEST je pořádán Radou dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z.s. ve spolupráci s městským obvodem Ostrava-Jih, statutárním městem Ostrava, Moravskoslezským krajem a ostatními důležitými partnery, bez kterých by BAMBIFEST nevznikl. Bližší informace o BAMBIFESTu naleznete na webových stránkách ostrava.BAMBIFEST.cz nebo na facebookové stránce BAMBIFEST.cz Přijďte, zeptejte se skutečných vedoucích a vyberte dětem aktivitu, která je opravdu baví.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bambifest Ostrava 2021

Zámek ZábřehOstrava (2.6 km)

STING ApartmentsHavířov (13.7 km)

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (25.3 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?