Rockové dobroty

Rockové dobroty

Adresa:

Kunčice pod Ondřejníkem, Hřiště

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

Zdarma

11září sobota 14:00

Žánr: rockpopfestivalrevival


Živá hudba má v životě člověka své nenahraditelné místo Kapela Marian 333 se rozhodla vnést svěží hudební vítr do menších měst a obcí putovním hudebním festivalem Rockové Dobroty. Cílem akce je primárně podpořit a rozpohybovat ekonomiku a kulturní dění v oblasti podniků pohostinství jako jsou malé hospůdky, zahrádky, místní spolky atd. Na každém takovém setkání je připravena místní gastronomie, například speciality z grilu a samozřejmě dobré pivo. Příští Rockové Dobroty proběhnou v Kunčicích pod Ondřejníkem 11. září 2021.

Program otevře skupina SuperFox již ve dvě hodiny odpoledne. Později pak vystoupí ostravská kreativní, artistická a umělecká společnost Cirkus Trochu Jinak. Hlavní hudební program večera se pak sestává z rockové kapely Marian 333, pop-rockových Leon a nejzkušenějšího českého AC/DC revivalu AC/DS. “V období posledních několika měsíců jsme si všichni bolestivě uvědomili, že osobní setkání i živá hudba má v životě člověka své nenahraditelné místo. Přijď s námi trochu rozhýbat dění ve svém okolí, podpořit stagnující ekonomiku pohostinství i kultury, ale hlavně užít si živý rock'n'roll, dobré pivo, něco z grilu a pořádný večírek.” vzkazuje iniciátor akce Marian 333. Festival Rockové Dobroty bude probíhat v souladu se všemi nařízeními Vlády České republiky a bude klást důraz na celkovou bezpečnost.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Kunčice pod Ondřejníkem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rockové dobroty

Restaurace a penzion U VeteránaFrenštát pod Radhoštěm (4 km)

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (7.9 km)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (12.5 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?