Továrna umění

Továrna umění

Adresa:

Litultovice, Továrna Litultovice 168

Termín: 27.7.2021 31.8.2021

27čvc - 31srp celý den

Žánr: výstavyumění současné umění výtvarné umění Slezsko severní Morava


Na slezské periferii v industriálním prostoru v Litultovicích se uskutečňuje rozsáhlá přehlídka českého umění posledních několika desetiletí. Společná výstava šedesáti pěti výtvarných umělců je vyjádřením poděkování pořadatelů za spolupráci při výstavách, sympoziích, výtvarných zakázkách a dalších uměleckých projektech těmto autorům. Vzhledem k prostorovým možnostem nemůže zahrnout všechny umělce, je pouze výběrem alespoň většiny z těch, s nimiž byla popsaná spolupráce v uplynulých čtyřech desetiletích nejintenzivnější.

Výstava se zároveň stává i určitým představením pořádající společnosti Art Consultancy, Tomáše Skalíka a Martina Klimeše, kteří měli a mají tu příležitost s uvedenými osobnostmi spolupracovat. Ale nejpodstatnější skutečností zůstává hodnota samotné výstavy nabízející přehlídku současného českého výtvarného umění s jistým důrazem na Slezsko a severní Moravu v inspirujícím industriálním, tedy i negalerijním prostředí.

Termín: 18.7. – 31.8. 2021, otevřeno: 8-14 hod, v jiných časech a dnech po tel. domluvě (604813303)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Ostravě Akce v obci Litultovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Továrna umění

Wellness hotel SaunaMalá Morávka (34.6 km)

Ubytování U RohelůKarlova Studánka,Praděd (37 km)

Zámek ZábřehOstrava (37.2 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?