Šancefest

Šancefest

Adresa:

Mosty u Jablunkova, Opevnění Velká šance

Termín: 21.8.2021
Vstupné:

zdarma

21srpen sobota 11:00

Žánr: ostatní akce


Velká kulturní a historická událost u příležitosti oslav výročí 400 let vzniku opevnění Velká šance. Historický program: ukázka života v posádce, slavnostní salva u příležitosti oslav 400 let opevnění, historický programu opírajícího se o historická fakta, historické inscenace přiblíží účastníkům každodenní život vojenské posádky, bohatý dobový historický program pro rodiny s dětmi v opevnění Šance, dřevařské a řezbářské dílničky, jarmark.

Interaktivní program: interaktivní expozice, která návštěvníka netradiční, neotřelou a zábavnou formou uvede do historie fungování systému opevnění Šance. Kulturní program: vystoupení Górole, Bohuš Matuš, kapela Sagar, Adam Ďurica a další Doprovodný program: soutěž ve vaření guláše, Mostořské dlátko-společné vyřezávání lidových řezbářů, ocenění významné osobnosti obce Mosty u Jablunkova

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Mosty u Jablunkova

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šancefest

Restaurace a Penzion u MarynyJablunkov (7.5 km)

Wellness Hotel BahenecPísečná (11 km)

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (28.3 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?