Beats For Love: Limited edition 2021

Beats For Love: Limited edition 2021

Adresa:

Ostrava, Ruská 2993

Termín: 2.7.2021 (pátek) 4.7.2021

2čvc - 4čvc celý den

Žánr: festival hudba elektronika taneční ostrava léto 2021


Ani tento rok se Beats for Love nevzdává a i když musel být velký festival přesunut na příští rok, rozhodli se pořadatelé uspořádat několik limitovaných edicí v průběhu léta. První z nich, Beats for Love: 1st Limited edition, proběhne 2. – 4. července 2021!

Pořadatelé se rovněž rozhodli odměnit za věrnost všechny majitele vstupenek na přeložený festival. Proto jim dávají možnost koupit si vstupenky na menší edici už o den dříve, než bude zahájen prodej pro širokou veřejnost.

Po vyplnění kódu ze vstupenky na velké Beats for Love si budete moct exkluzivně koupit vstupenku na Beats for Love: 1st Limited edition. Na jeden kód lze nakoupit 2 vstupenky na daný areál a den (maximálně si tedy můžete koupit 12 vstupenek – 3 dny a dva areály). Kódy jsou umístěné na vstupenkách, viz vzor klasické vstupenky a E-ticketu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beats For Love: Limited...

Hotel VeronikaOstrava (986 metrů)

Hotel Harmony Club OstravaOstrava (1 589 metrů)

Hotel na KafkovĂ©Ostrava (1 737 metrů)