HSF System Bike Čeladná

HSF System Bike Čeladná

Adresa:

Čeladná, Čeladná 551

Termín: 21.8.2021 v 08:00 hod. (sobota)

21srpen sobota 08:00

Žánr: sport


Další, již 8. ročník cyklistického závodu pro širokou veřejnost, závod HSF Systém Bike Čeladná odstartuje 21. 8. 2021. HSF System Bike Čeladná nabídne opět 3 trasy pro bikery všech úrovní. 50km trasa s vrcholovou prémií na Pustevnách!

Středně náročná trasa závodního charakteru, která nabídne rozumné převýšení, sjezdy, rozhledy a malé brody horských potoků, to je prostě výběr toho nejlepšího co malebné, ale přitom mnohdy drsné Beskydy nabízejí. Další je 30km trasa sportovně rekreačního charakteru, která vede po polních cestách se zpevněným povrchem, ale s menším převýšením a je vhodná i pro mládež. Family jízda je nesoutěžní jízda pro zábavu v nenáročném terénu. Nezávodní vyjížďka na zajištěné trati, s veškerým komfortem jako na delších trasách seriálu, nabízí možnost ideálně stráveného času rodinám s dětmi, ale také všem cyklistům pohodářům, sportovcům starších ročníků, začínajícím jezdcům, rodičům s dítětem v cyklistickém kočárku a sedačce nebo bikerům na trekových kolech. Na tuto trať můžete vyjet také na elektrokole. Pokud bude závod z důvodu nepříznivého vývoje pandemie zrušen, startovné bude vráceno v plné výši nebo převedeno do dalšího roku. Akce bude dodržovat aktuální hygienické nařízení Vlády ČR. Těšíme se na Vás v sobotu 21. 8. 2020 u Základní školy Čeladná.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Čeladná

Podobné akce

Ubytování v okolí akce HSF System Bike Čeladná

UbytovanĂ­ ÄŚeladná 679ÄŚeladná (438 metrů)

Apartmán ÄŚeladná - ÄŚeladná 857ÄŚeladná (703 metrů)

UbytovánĂ­ u PĹ™adkĹŻÄŚeladná (755 metrů)