Přejít na stránky Ticketpro.cz

3. Diamantový ples

Adresa:

Ostrava, Tyršova 1250/6

Termín: 22.2.2013
Vstupné:

Vstupenka

22únor čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


Hlavním hostem večera bude Michal David, vystoupí stepařská skupina Ťukači, skvělá kapela ACOUSTICA… Dámy i pánové se mohou těšit na módní přehlídku krásného spodního prádla značky VICTORIAS´ SECRET. Po půlnoci bude Diamantová tombola, kde hlavní výhrou bude šperk s diamantem.

3. DIAMANTOVÝ PLES

se uskuteční v pátek 22. února 2013 od 20 hodiny v Mamaison Hotelu Imperial Ostrava.

Hlavním hostem večera bude Michal David, vystoupí stepařská skupina Ťukači, skvělá kapela ACOUSTICA… Dámy i pánové se mohou těšit na módní přehlídku krásného spodního prádla značky VICTORIAS´ SECRET. Po půlnoci bude Diamantová tombola, kde hlavní výhrou bude šperk s diamantem. Následně bude připravený diamantový přípitek a jeden z hostů si odnese diamantík. Po celý večer hraje k tanci skupina MIRABEL. V salonku Praha bude hrát na saxofon a piano Jiří Freisler. Informace na www.diamantovyples.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 3. Diamantový ples

Zámek ZábřehOstrava (4.7 km)

STING ApartmentsHavířov (10.9 km)

Zámeček Petrovice Karviná (20.2 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?