První podzimní koncert online Janáčkovy filharmonie Ostrava

První podzimní koncert online Janáčkovy filharmonie Ostrava

Adresa:

Ostrava, 28. října 124

Termín: 12.11.2020
Vstupné:

zdarma

12listopad čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyonlinestreamkoncerty


První podzimní streamovaný koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava, který bude přenášen ze společenského sálu Domu kultury města Ostravy. Na rozdíl od těch jarních komorních to bude tentokrát s „celým“ (s ohledem na předepsané rozestupy mezi muzikanty na pódiu) orchestrem. Streamován bude koncert cyklu Elán mladých. JFO tak příznačně vstoupí do digitálního světa, charakteristického právě pro mladou generaci, koncertem s mladými sólisty.

Naladit a sledovat koncert na webu nebo Facebooku JFO bude možné zdarma, nicméně posluchači a příznivci ostravského orchestru jej budou moci podpořit zakoupením virtuální vstupenky v ceně 50 Kč na webových stránkách JFO. Janáčkova filharmonie připravuje i další streamované koncerty, následující se uskuteční 26. listopadu. Poslední listopadový večer pak bude do éteru přenášen klavírní recitál Lukáše Vondráčka, který bude paralelně přenášet i Český rozhlas na stanici Vltava. Jejich sledování je jednou z možností, jak si v této době dopřát hudební zážitek aspoň zprostředkovaně doma.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce První podzimní koncert...

Zámek ZábřehOstrava (3.5 km)

STING ApartmentsHavířov (11.8 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.5 km)