Defenders Strongman Games

Defenders Strongman Games

Adresa:

Ostrava, Repinova 16

Termín: 10.10.2020 v 09:00 hod. (sobota)
Vstupné:

Zdarma

10říjen sobota 09:00

Žánr: sport


V Ostravě naprosto unikátní sportovní akce pro všechny milovníky síly, železa a zvedání čehokoli, co jim přijde pod ruce. Silový závod strongman a strongwoman s atmosférou Slezskoostravského hradu zaujme všechny fanoušky siláků i tohoto zajímavého sportu. Celkem pět kategorií závodníků se utká ve čtyřech disciplínách. Jako zlatý hřeb akce bude závodníky čekat dokonce tahání vozidla na čas. Součástí akce bude občerstvení.

Počátky strongman sportu se datují až do 19. století, kdy tato původně cirkusová disciplína získala na popularitě zejména díky svému showmanskému potenciálu. Tehdy cirkusoví siláci zvedali těžké činky, vlastnoručně ohýbali železo, zápasili se zvěří. Termínem strongman se dnes označují sportovci, kteří soutěží v tahání vlaků a autobusů, v přenášení těžkých břemen, ve zvedání aut a držení předmětů. Atmosféru ryzí síly můžete nyní zažít na vlastní kůži přímo v Ostravě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Defenders Strongman Games

Zámek ZábřehOstrava (5 km)

STING ApartmentsHavířov (10.1 km)

Zámeček Petrovice Karviná (19.7 km)