ZUŠ Open – Colors of ZUŠ III

ZUŠ Open – Colors of ZUŠ III

Adresa:

Opava, více míst

Termín: 25.9.2020
Vstupné:

zdarma

25září pátek 14:00

Žánr: ostatní akce


V pátek 25. září ožije centrální opavský park pod Ptačím vrchem divadlem, tancem, hudbou i výtvarným uměním v podání žáků, studentů a pedagogů opavské ZUŠ a jejich hostů.

Colours of ZUŠ III je minifestival pod širým nebem, který organizuje opavská Základní umělecká škola a zároveň je součástí celorepublikového happeningu základního uměleckého vzdělávání ZUŠ Open, který zaštiťuje operní pěvkyně Magdalena Kožená.

Letos, z důvodu jarní koronavirové krize, probíhá festival v náhradním podzimním termínu pod křídly festivalu Bezručova Opava. „Barvy III“ představí to nejlepší ze ZUŠ - školní orchestry, taneční vystoupení, divadelní představení, výtvarnou tvorbu a workshopy a v podvečer se můžete těšit na vystoupení vzácného hosta – opavskou kepelu Heimat.

Přijďte zažít jedinečné odpoledne plné radosti z umění. Podrobnější program bude zveřejněn v září na plakátech, na webu a FB školy zusopava.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Opava Akce v obci Opava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ZUŠ Open – Colors of...

Zámek ZábřehOstrava (28.9 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (39.7 km)

STING ApartmentsHavířov (41.5 km)