Bezruči v 60 minutách

Bezruči v 60 minutách

Adresa:

Ostrava, Na Landeku 264

Termín: 28.8.2020
Vstupné:

350 Kč

28srpen pátek 19:30

Žánr: divadlo


Co všechno jste chtěli vědět o Bezručích, ale báli jste se zeptat ... Dá se za jednu hodinu zahrát celý repertoár Divadla Petra Bezruče? Nenechte si ujít speciální komponovaný večer toho nejlepšího od Bezručů. Pětice herců vás s humorem sobě vlastním provede kultovními inscenacemi z let minulých, současných a možná i budoucích. Bezruči v 60 minutách přímo pod širým nebem v novém amfiteátru u Vily Na Landeku s okouzlujícím výhledem na Ostravu!

Podívejte se na oblíbené hry, situace a postavy tak trochu z jiného úhlu! Bavte se, nechte se překvapovat a zažijte něco nového! UŽIJTE SI NEJEN DIVADLO, ALE I MÍSTO S NEOPAKOVATELNÝM KOUZLEM! V pátek 28.srpna se na vás v amfiteátru u Vily Na Landeku těší Jakub Burýšek, Vojtěch Johaník, Jáchym Kučera, Michal Sedláček a Magdaléna Tkačíková.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

19září neděle

Můj báječný rozvod

, náměstí Svobody 526 Divadlo

19říjen úterý 19:00

Caveman

, Kolářská 5 Divadlo

16září čtvrtek 17:30

Partička na vzduchu

, Obránců míru 368/1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Bezruči v 60 minutách

Hotel IsoraOstrava (1 878 metrů)

Hotel City.CityOstrava (2.2 km)

Hotel a Restaurant NikolasOstrava (2.7 km)