Poslední srpnová sobota (29. 8.) nabídne přednášku vodáka a filmaře Marka Hýži, který se účastnil expedice do věhlasného amerického Grand kaňonu. Kromě úžasných zážitků si přivezl také velkolepé záběry, a tak mohl vzniknout film „V divokých peřejích Colorada“, který získal na festivalu PRIX CIRCOM REGIONAL 2010 na Maltě ocenění jako nejlepší sportovní dokument. Dech beroucí cesta jistě zaujme všechny milovníky divoké přírody v její nedotčené podobě.

Závěrečná přednáška z adrenalinového cyklu pak 5.9. odkryje pocity a zdokumentuje unikátní portréty horolezců na jejich dlouhé cestě k prvním himalájským výstupům. S největšími zajímavostmi a nástrahami, kterými si horolezci prošli v průběhu dvou desítek let, návštěvníky Dolních Vítkovic seznámí Martin Krejsa, pedagog na Fakultě stavební VŠB-TU Ostrava, publicista, fotograf a Petr Piechowicz cestovatel v prezentaci s názvem „Navždy první“.

Kapacita akcí je omezena na 100 osob. Vstupenky lze koupit na místě nebo se slevou na e-shopu Dolních Vítkovic.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Léto s dobrodružstvím

Zámek ZábřehOstrava (3.1 km)

STING ApartmentsHavířov (10.9 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.6 km)