Adam Mišík v Ostravě

Adam Mišík v Ostravě

Adresa:

Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 28

Termín: 20.11.2020 v 20:00 hod. (pátek)

20listopad pátek 20:00

Žánr: koncertypop rock rap R&B

Umělci: Adam Mišík


Adam Mišík chystá první turné k novému albu 2.0 a připravuje nový projekt. Společně se svou kapelou objede na podzim čtyři velká města naší republiky. Těšit se na něj můžou fanoušci během 4. listopadu v Praze, 12. listopadu v Brně, 13. listopadu v Pardubicích a 20. listopadu v Ostravě. Ke slyšení budou nejznámější hity, ale i úplné novinky, na kterých se pracuje a vyjdou během léta.

Adam Mišík stejně jako jeho hudba roste a dospívá. Nová deska je dle slov kritiků ukotvená, plná moderního zvuku, prvků popu, rocku, R&B i rapu. Album, na němž najdeme úspěšný singl Proud, na kterém featuje Dorian, Plamen nebo Vítr nad Prahou, mapuje nejrůznější vlivy Adamova dospívání a tvorby.

Producentsky rozmanité album dostane živou podobu už na podzim, kdy proběhne tour, na níž Adam Mišík s kapelou srdečně zvou. 

Mladý talentovaný zpěvák a herec, syn rockové legendy Vladimíra Mišíka a držitel Českého slavíka 2013 v kategorii objev roku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Adam Mišík v Ostravě

Zámek ZábřehOstrava (5.2 km)

STING ApartmentsHavířov (10.6 km)

Zámeček Petrovice Karviná (19.7 km)